Detoxikace organismu

Používám tři základní pilíře pro hloubkovou detoxikaci organismu:

  1. Produkt, který ve správném dávkování pracuje v těle jako „čistící kartáč“, který uvolňuje a vyplavuje všechny druhy odpadních látek z hlubokých tkání do krevního řečiště.
  2. Produkt, který umí tyto uvolněné odpadní látky v krvi na sebe navázat a sorbovat a dostat je močí a stolicí z těla ven.
  3. Produkt, který výrazně odkyseluje organismus a zásobí tělo těmi správnými minerály, které jsou velmi dobře vyvážené a pro tělo snadno vstřebatelné.

Pro lehčí průběh detoxikace používám jako doplněk nejsilnější přírodní antioxidanty na světě a také přírodní stimulátory imunity.

Při hloubkové detoxikaci počítejte vždy s dobou čištění zhruba 2 měsíce na každé desetiletí vašeho života. Tedy čtyřicátník se čistí zhruba 8 měsíců. Záleží na stupni toxilyfémie v těle.

Produkty se kterými pracuji, si nenárokují náhradu jakýchkoli léků. Mé doporučení nevylučuje současnou léčbu klasickými léčebnými prostředky. Je na individuální domluvě s Vaším lékařem, aby podle pozitivních změn ve Vašem zdravotním stavu, současně snižoval i medikaci.