Dárkové poukazy

Dopřejte svým blízkým START ke zdraví.

Máte jedinečnou příležitost koupit svým blízkým užitečný dárek v podobě dárkového poukazu na služby do Studia Naturopatie. Co může být lepší dárek, než lidské zdraví?

Dárkový poukaz se vztahuje na vstupní vyšetření živé kapky krve přes mikroskop a detekci parazitů v těle (tedy i virů a baktérií), případně jejich následné likvidaci na plazmovém generátoru. Kromě vstupního vyšetření nabízíme našim klientům poradenství a ucelenou koncepci pro zdraví. Dozvíte se, co máte dělat pro zlepšení zdraví.

Na základě informací ze vstupního vyšetření doporučujeme hloubkovou detoxikaci organismu, tzn. -  vyčistit tělo od všech druhů odpadních látek, nahromaděných v těle za celé roky života, jako jsou například těžké kovy, chemikálie, střevní kaly, usazeniny apod.

Zároveň vám doporučíme a poradíme, jak odkyselit váš organismus a zlepšit tak pH tkání. Poradíme vám s úpravou jídelníčku i pitného režimu. Je velmi důležité udělat jednou za čas pořádný „generální úklid“ vašeho těla a „vysypat odpadky“ pryč z organismu.

Tělu se pak výrazně uleví, posílí se imunita, tělo zmobilizuje své síly a začne tzv. Samo-ozdravný proces. Vaše tělo si pod našim vedením začne všechny své „diagnózy“ spravovat samo. To vše lze udělat bez antibiotik, či chemických léků – přírodním a bezbolestným způsobem.

 

Dopřejte sobě i svým blízkým BÝT ZDRAVÝ A PLNÝ ENERGIE. Kupte jim dárkový poukaz na vstupní vyšetření, což bude výborný START k následnému čištění a detoxikaci celého těla a tím pádem i ke zdraví.

Dárkové poukazy můžou být v různých hodnotách od 1000,- Kč přes 1500,- Kč, 2000,- Kč, 2500,- Kč až po 3000,- Kč.

Poukazy lze objednat na tel. čísle - 737818744.