Pavla Novotná - Studio Naturopatie

Studio Naturopatie - Pavla Novotná

Jak a proč jsem se dostala k Naturopatii, přírodní detoxikaci organismu a psychosomatice?

Bývala jsem od určitého věku často nemocná a unavená. Myslela jsem si, že mám málo vitamínů, nebo minerálů a tak jsem poslouchala rady ostatních a užívala jsem různé potravinové doplňky, různé kapičky a sirupy za SPOUSTU peněz, ale výsledek byl nulový. Na chvíli mi bylo lépe a během krátké doby jsem byla opět na začátku - nemocná. Velmi často se opakovaly virózy, záněty dutin, průdušek, urputný kašel, rozjela se mi hormonální nerovnováha a s tím spojené onemocnění štítné žlázy, atd.

Každoročně jsem dostávala od lékaře 8 – 10 antibiotik a hromady dalších léků. Moje imunita stále klesala. Měla jsem pocit, že objeví-li se jeden bacil v okruhu 5 km, tak ho určitě chytím. Nakonec mi lékaři diagnostikovali autoimunitní onemocnění.

Pak začal můj mladší syn chodit do mateřské školky, kde hned první týden dostal silnou spálovou angínu, která mu rozhodila imunitu a tím začal náš „šílený kolotoč“. Byli jsme stále nemocní. Jeden to předával druhému. Každý měsíc jsme seděli v čekárně u lékaře, který nám předepisoval další a další antibiotika a léky. Pak už jsme se synem navštěvovali i alergoložku, což znamenalo další hromady léků. Bylo mi zdravotně, ale i psychicky velmi mizerně.

Jednoho dne mi můj syn zkolaboval v náručí a přestal dýchat. Skončil v nemocnici na oddělení JIP s totálně vyčerpaným organismem. Já jsem v té době měla velmi silný zánět hrtanu spojený s přechodnou ztrátou hlasu, zánět dutin i průdušek s horečkami a už mi na to bohužel nezabíraly žádné léky. Když mi zkušená paní primářka plicního oddělení řekla, že už neví, co má se mnou dělat, pochopila jsem, že je něco špatně. Začala jsem hledat pomoc přes alternativní medicínu.

Nejprve jsem se od kamarádky dozvěděla o přístroji zvaném „plazmový generátor“, který jí v rekordně krátkém čase zdravotně pomohl od zánětu sklivce. Začala jsem na internetu hledat informace, na jakém principu tento přístroj pracuje. Byla jsem velmi skeptická a nedůvěřivá. Říkala jsem si, že kdyby to byl takový zázrak, jak o tom píšou, tak už by ho měl každý lékař ve své ordinaci.

Ano, byla jsem velmi naivní a nedostatečně informovaná. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, že lidské tělo se dá uzdravit i jinak, než cpát do něj obrovské hromady léků a chemie.

Byla to poměrně dlouhá a složitá cesta, než jsem se po mnoha pokusech a omylech, po zkoušení mnohých léčebných metod, po týdnech a měsících strávených u počítače pátráním po informacích a vzděláváním se, dostala k oboru jménem naturopatie.
Tento obor mě nadchl. Objevila jsem konečně fungující ucelenou koncepci pro zdraví, která jako jediná dokázala pomoci nejen mně, ale i celé mojí rodině natolik, že už se nám naše zdravotní potíže nevrací a cítíme se výborně.

Byly doby, kdy jsem tak jako většina lidí plně důvěřovala lékařům a moderní medicíně, ale mé vlastní, bohužel velmi špatné zkušenosti, mě časem přivedly k celostní a přírodní medicíně a také k psychosomatice a kvantové terapii.

Jsem šťastná, že od té doby, co znám naturopatii a pročistila jsem si tělo od mnohých odpadních látek, nepotřebuji léky, ani lékaře. Díky psychosomatice a kvantové terapii jsem si odblokovala spoustu emočních traumat, které byly prapůvodní příčinou mých fyzických zdravotních potíží. Musím říct, že se mi výrazně zlepšila kvalita mého života.

Toto byl můj příběh a hlavní důvod, proč jsem se rozhodla dělat tuto práci, otevřít si Studio Naturopatie a pomáhat druhým lidem, kteří si taky nevědí rady se svými zdravotními, či psychickými problémy a hledají řešení. Mám s touto metodou výborné zkušenosti a výsledky hovoří za vše.

Vaše Pavla