Nadcházející akce
Nebyla nalezena žádná událost!

Psychické zdraví

Věřím, že pokud už jste na těchto stránkách došli až sem, tak patříte mezi ty, kteří chápou, že my lidé fungujeme jako celek. Mysl, tělo i duše dohromady.

Naše psychika naprosto zásadním způsobem ovlivňuje naše fyzické zdraví i naši realitu. Tvoříme si to svou myslí. Náš mozek neumí NEtvořit, takže tvoříme stále! Ať už vědomě, nebo nevědomě. Tvoříme opravdu každou myšlenkou!

Většina lidí bohužel tvoří nevědomě a pak se diví, že výsledky absolutně neodpovídají tomu, co doopravdy chtějí.

Doporučuji knihy, které se tímto zabývají vědecky:

  • Biologie víryBruce Lipton
  • Vy jste placeboDr. Joe Dispenza
  • Kódy vědomíGregg Braden

Běžně máme jen velmi mizivé informace o tom, jak funguje náš mozek, propojení mysli a těla, jak funguje lidská interakce, jak funguje naše biologie v souvislosti s vírou (nemám na mysli náboženství), jaký mechanismus spouští naše emoce a jak s nimi můžeme pracovat …

Jsme „vlečeni“ touto dobou a způsobem naší výchovy z dětství. Nikdo nás tyto základní informace neučil, ačkoli je to pro náš život naprosto rozhodující!

Většina z nás žije v otroctví nevědomosti a pocitu bezmoci, jako Popelka z pohádky, která otrocky sloužila své kruté maceše a nevlastním sestrám, v domnění, že to nejde jinak, protože netušila, že celý statek patří jí a že je vlastně majitelka toho všeho.

V momentě, kdy dostanete informace, získáváte MOC a můžete svou situaci okamžitě změnit!

Tím přestanete být „oběť“ a můžete konečně začít tvořit, jako skutečný tvůrce, kterým celou dobu jste. Úžasné je, že tuto možnost máme úplně všichni. Dnešní moderní věda to už mnohonásobně prokázala.

S terapeutickou pomocí mnohem dříve a efektivněji dosáhnete změny.
Do této kategorie pomoci spadají tyto problémy:

Stres

Úzkosti

Stav vyhoření

Nedostatek sebevědomí

Sebedestrukce

Traumata

Špatné návyky

Strach

Deprese

Agrese

Vztahové problémy

Stud

Fóbie

Máte zájem o tyto cenné informace a know how? Kontaktujte mě.